9 Ekim 2012 Milli Piyango Çekiliş Sonuçları TAM LİSTE

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen 9 Ekim 2012 Milli Piyango Çekilişi Ordu’nun Ünye ilçesinde gerçekleştirildi. 9 Ekim 2012 Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Tam Listesi de çekilişin hemen arından Milli Piyango İdaresi resmi web sitesinden duyuruldu.

10 Ekim 2012 Çarşamba, 09:28

9 Ekim 2012 Milli Piyango Çekiliş Sonuçları TAM LİSTE

Milli Piyango İdaresi tarafından her ayın 9, 19 ve 29'unda gerçekleştirilmektedir. Piyango çekilişinin gerçekleştirilmesinin hemen ardından Piyango Çekiliş Sonuçları Tam Listesi kamuoyuyla paylaşılmaktadır.

Milli Piyango İdaresi her Milli Piyango Çekilişini farklı bir il ya da ilçe merkezinde gerçekleştirmektedir. 9 Ekim 2012 tarihinde düzenlenecek olan Milli Piyango çekilişi Ordu'nun Ünye ilçesinde noter huzurunda ve TRT ekranlarından canlı olarak yapılacaktır. Büyük ikramiyelerin dağıtıldığı Milli Piyango çekilişlerinden elde edilen gelirle de birçok okul yaptırılmakta, kamu yararına yatırımlar yapılmaktadır.

9 Ekim 2012 Milli Piyango çekiliş sonuçları Tam Listesini incelemek isteyen ve Milli Piyango biletindeki numaraların şanslı numaralar olup olmadığını öğrenmek isteyenler Star Gündem'in ilgili konudaki detaylı haberlini inceleyebilirler.  9 Ekim 2012 Milli Piyango Çekiliş Sonuçları TAM LİSTE'si çekilişin gerçekleştirildiği 9 Ekim Salı günü Milli Piyango İdaresi'nin resmi web sitesi millipiyango.gov.tr üzerinden anında yayımlanmaktadır. 


Stargundem.com