9 Kasım 2012 Milli Piyango Çekiliş Sonuçları TAM LİSTE

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilecek olan 9 Kasım 2012 Milli Piyango Çekilişi Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde gerçekleştirildi. 29 Ekim 2012 Milli Piyango Çekiliş Sonuçları da çekilişin hemen ardından Milli Piyango İdaresi'nin resmi internet sitesinden duyuruldu.

Kayıt Tarihi: 08 Kasım 2012 Perşembe, 09:21 || Son güncelleme: 10 Kasım 2012 Cumartesi, 15:03

9 Kasım 2012 Milli Piyango Çekiliş Sonuçları TAM LİSTE

Milli Piyango çekilişi, Milli Piyango İdaresi tarafından her ayın 9, 19 ve 29'unda gerçekleştirilmektedir. TRT 1 ekranlarında canlı olarak gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişinin hemen ardından Piyango Çekiliş Sonuçları Tam Listesi kamuoyuyla paylaşılmaktadır.

Milli Piyango İdaresi her Milli Piyango Çekilişini farklı bir il ya da ilçe merkezinde gerçekleştirmektedir. 9 Kasım 2012 tarihinde düzenlenen Milli Piyango çekilişi Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde noter huzurunda ve TRT ekranlarından canlı olarak yapıldı. Büyük ikramiyelerin dağıtıldığı Milli Piyango çekilişlerinden elde edilen gelirle de birçok okul yaptırılmakta, kamu yararına yatırımlar yapılmaktadır.

9 Kasım 2012 Milli Piyango çekiliş sonuçlarını incelemek isteyen ve Milli Piyango biletindeki numaraların şanslı numaralar olup olmadığını öğrenmek isteyenler Star Gündem'in ilgili konudaki detaylı haberlini inceleyebilirler.  9 Kasım 2012 Milli Piyango Çekiliş Sonuçları çekilişin gerçekleştirildiği 9 Kasım Cuma günü Milli Piyango İdaresi'nin resmi web sitesi millipiyango.gov.tr üzerinden anında yayımlanmaktadır. 


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

621114
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!