İşte Galaxy Note 3 ve Gear Özellikleri

Herkes dört gözle Galaxy S4'ü beklerken ve Galaxy S II Plus’ın özellikleri internete sızarken Galaxy Note 3 özellikleriyle ilgili dedikodular da teknoloji dünyasında yankı buldu. İşte İşte Galaxy Note 3 ve özellikleri.

14 Aralık 2012 Cuma, 17:40


Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 akıllı cep telefonu ürünleriyle sektördeki tüm dengeleri alt üst etmeyi başaran Samsung'un Galaxy Note 3 için canla başla çalıştığı herkes tarafından biliniyor. Teknolojiseverler Galaxy Note 2'nin gelişmiş özelliklerine henüz doyamamışken Galaxy Note 3 çok daha gelişmiş özelliklerle yakın zamanda tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Smart telefon ile tablet bilgisayarı adeta bir araya getiren Galaxy Note serisi Galaxy Note 2 ile zirve yaptı. Samsung kısa sürede yüksek satış elde ettiği ve büyük övgülere de mazhar olduğu Galaxy Note serisinin üçüncüsü için bir süredir çalışıyor. Galaxy Note 3 için geri sayım devam ederken birtakım teknik özellikleri de internete sızmaya başladı.

Galaxy Note 3'ün teknik özellikleriyle ilgili söylenebilecek ilk özellik Galaxy Note 2'ye göre büyüyen ekranı. Öyle ki öngörülen ekran ebatı Galaxy Note 3 için 6.3 inç. (Galaxy Note 2'nin ekranı 5.5 inçti.) OLED ekrana sahip olacak olan Galaxy Note 3, smart telefon - tablet karşımı formatından tablete doğru bir kayış sergiliyor. Tüm özellikleri göz önüne alındığında Galaxy Note 3 için akıllı cep telefonu tanımlaması yerine phablet ifadesi daha doğru oalcaktır.

Şimdiye kadar en fazla 6 inç ekrana sahip olan akıllı cep telefonları içerisinde Galaxy Note 3 en büyük ekrana sahip akıllı cep telefonu olacak.


Stargundem.com