İşte iPhone 5S’in Renk Seçenekleri

Merakla beklenen Apple’ın sıradaki cihazı iPhone 5S’in siyah ve beyaz dışında farklı renklere de sahip olacağı ortaya çıktı.

24 Ağustos 2013 Cumartesi, 06:50

İşte iPhone 5Sin Renk Seçenekleri

Teknoloji takipçilerini sabırsızlandıran telefon iPhone 5S, iPhone 5C modeliyle birlikte 10 Eylül'de tanıtılacak. Ucuz iPhone olarak tanımladığımız iPhone 5C hakkında birçok bilginin ortaya çıkması iPhone 5S'in gölgede kalmasına neden oluyorken, internete sızan bir bilgi herkesi şaşırttı. Bugüne kadar klasik renklerde gördüğümüz iPhone modellerinde, bu kez farklı renk seçenekleri de karşımıza çıkacak. İddialara bakılırsa, iPhone 5S'in siyah ve beyaz seçeneklerinin yanı sıra, Gümüş ve Altın rengi olanları da karşımıza çıkacak.

iPhone 5S'e ait olduğu iddia edilen görsellerde bu renk seçenekleri açıkça belli oluyor. Apple henüz renk seçenekleri hakkında bir açıklama yapmamışken, görseller farklı renk seçenekleri olduğunu ortaya koydu. 10 Eylül'de tanıtımı gerçekleştirecek olan Apple, kaybetmeye başladığı popülerliğini yeniden kazanmak için elinden geleni yapacağa benziyor. Farklı renk seçeneklerinin piyasaya sürülecek olması da, kullanıcıların beklentilerine cevap verebilmesi kaygısıyla alınan bir karar gibi gözüküyor.

Kaynak: Milliyet