Uzaylı Sandıkları Cisim İkon Çıktı

Fotoğraflarında gördükleri cisim Bitlis’i aileyi paniğe yoktu. Uzaylı sandıkları cisim bakın ne çıktı?

08 Mart 2013 Cuma, 14:24

Uzaylı Sandıkları Cisim İkon Çıktı

Akıllı telefonlara yüklenebilen çeşitli uygulamalar fotoğraflar üzerine ses ve ikon ekleme olanağı sunuyor. Android telefonlar için geliştirilen Camera 360 uygulaması Bitlis'te bir aileyi paniğe soktu. Fotoğraflarında bir yaratığın olduğunu gören ve yakınlarına durumu anlatan aile herkesi şaşırtmıştı. Görüntülerdeki yaratığın bir uzaylı olduğu düşünülüyordu ve bu İHA Haber Ajansı tarafından yayınlanıp gündemi oldukça fazla meşgul eden bir Haber olmuştu.


Hem gündemi hem de sosyal medyayı meşgul eden bu fotoğraflardaki yaratığının bir ikon olduğu ortaya çıktı. Android telefonlar için geliştirilen bir uygulama ile çekilen fotoğrafların üzerine ses ve bu şekilde ikon eklemem mümkün olabiliyor. Uzaylı ve hayalet resimlerinin eklenebildiği bu uygulama aslında oldukça keyifli fotoğraflar karşımıza çıkarabilirdi. Bitlisli ailenin başına gelen durum ise trajikomik gözüküyor.


Bitlisli aile evinde çekilen fotoğraflarda bir yaratık görünce tabi ki tedirgin olmuştu. Evinde gerçekten yaratıkların olabileceği düşünen ve bunların uzaylı olduğu ihtimali üzerinde duran aile, fotoğrafları basına gösterene kadar panik içerisinde kalmıştı. Şimdi tüm ülkenin konuştuğu konulardan biri bu uzaylı sanılan ikon olsa da, ailenin içi rahatladı. Artık evlerinde bir uzaylı olduğunu düşünmüyorlar. Uygulamaların bilinçli kullanılmayan ellerde nelere sebep olabileceği de bu haberle belli oluyor. Ailenin günlerce diken üstünde yaşamasına neden olan sadece basit bir uygulama. Bu uygulama ile çektiğiniz bütün fotoğraflara hayalet ve uzaylı ikonları ekleyebilirsiniz.


Camera 360 uygulamasının kullanılması ülke gündeminin bile değişmesine neden oldu. Bitlisli ailenin başına gelen bu trajikomik duruma neden olan Camera 360 uygulaması Android telefonlar için hazırlanmış bir uygulamadır. Telefona indirilmesinin ardından çekilen fotoğraflara sonrada hayalet ve yaratık ikonlarının eklenmesine olanak sağlar.

Kaynak: 3d oyunlar 


Stargundem.com