Galaxy Note 3 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung’un merakla beklenen Galaxy Note 3 modelini ne zaman piyasaya süreceğine dair iddialar oluşmaya başladı.

22 Mart 2013 Cuma, 10:47

Samsung Galaxy S IV tanıtımının ardından sırada Note 3 var. Herkes merakla bu yeni cihazın ne zaman tanıtılacağını öğrenmek için bekliyor. Teknoloji devlerinden biri olan Samsung, yeni cihazlarındaki farklılıklar ile beğeni kazanmayı başardı. Gözler sürekli piyasaya sürülecek olan cihazlarına çevriliyor. Merakla beklenen Galaxy S IV'ün tanıtımı gerçekleşti ve şimdi sırada Note 3 tanıtımı var. Peki, Galaxy Note 3 ne zaman tanıtılacak ve piyasaya bu yıl sürülecek mi, merak ediliyor.


Sammobile tarafından verilen haberlere bakılırsa Samsung, Note 3 ile karşımıza Haziran ayında çıkacak. Bilgi aldığı kaynağı açıklamaması bu tarihin sadece bir iddiadan ibaret olduğunu da düşündürebilir, ancak Sammobile tarafından verilen bilgiler genellikle doğru çıktı. Bu kez de iddianın doğru olduğunu düşünürsek Galaxy Note 3 ile Haziran ayı içerisinde tanışacağız. Samsung'un yine Galaxy S IV'te olduğu gibi büyük bir etkinlik düzenleyeceği düşünülüyor. Yine cihazını sır gibi saklayacak olan Samsung, ancak tanıtım etkinliği kapsamında onu görmemize izin verecek. Galaxy Note takipçileri merakla cihazın piyasaya sürüleceği günü bekliyor.

Samsung'a yakın bir kaynak olan Sammobile'ın haberlerine göre Galaxy Note 3, 5.9 inç ekran ile karşımıza çıkacak. Full HD süper AMOLED ekrana sahip olacağı da biliniyor. İşletim sisteminin ise Android 4.2 Jelly Bean olacağı yüksek bir ihtimal. Ayrıca cihazda Android 5.0 Key Lime işletim sisteminin de olabileceği söz konusu iddialar arasında. Samsung, cihazları hakkında tanıtım öncesinde bilgi vermek istemiyor. Başarılı şirketten yine ilk bilgileri ancak resmi olarak tanıtımı gerçekleşirken alabileceğiz. Galaxy Note 3 tanıtımının ne zaman gerçekleşeceği hakkında ise çok yakında bir açıklama yapılması bekleniyor.
 


Stargundem.com